zamknij

O Pedigree

 Świat marki Pedigree


"Psy górą" – to motto towarzyszy nam już prawie od dziesięciu lat. Jednak misja Pedigree zaczęła się dużo wcześniej, bo ponad 75 lat temu.

W 1935 roku Forrest Mars wykupił angielską wytwórnię karmy dla psów Chappel Brothers, Ltd. Chappel było pierwszym przedsiębiorstwem produkującym pożywienie dla psów. Dawniej domowe czworonogi dostawały zwykle tylko resztki ze stołu, dlatego początkowo wielu hodowców psów było bardzo sceptycznie nastawionych do nowego produktu. Grupie Mars udało się jednak przekonać właścicieli psów do swojej marki, dzięki czemu rozpoczęto produkcję pożywienia na dużą skalę. Sekretem naszego sukcesu są receptury, które bazują na najnowszych osiągnięciach nauki o odżywianiu. To one uczyniły nas najlepszym na świecie producentem karmy dla psów.

W 1960 roku na rynek została wprowadzona karma dla psów pod nazwą „PAL”. Po okresie przejściowym jako „Pedigree PAL” nasza marka ostatecznie w 1999 roku przyjęła nazwę „Pedigree”.

Na polskim rynku zadebiutowaliśmy w 1992 roku. Od tego czasu nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dbając o dobro i zdrowie psów.

Nasza miłość do psów znajduje odzwierciedlenie w naszych produktach, które zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych czworonożnych przyjaciół. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego systemu rozwoju produktów, który przyczynia się do poprawy stanu zdrowia psów. Nasze produkty dostarczają składników, które zadbają o cztery obszary zdrowia każdego psa: system odpornościowy, trawienie, skórę i sierść oraz zęby i kości. W 1993 roku na rynku ukazało się „Pedigree Rask” – pierwsza przekąska do czyszczenia psich zębów. Natomiast od 2002 roku codzienną higienę zębów czworonogów wspiera „Pedigree DentaStix”.

  • Odpowiednia karma dla twojego pupila!

    Najwyżej jakości składniki w karmie mokrej Pedigree zapewniają psu pełnowartościowy posiłek.

  • CZY JESTEŚ GOTOWY NA POSIADANIE PSA?

    Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem do swojego domu psa- przemyśl dokładnie tę decyzję.